Služby

Likvidace pojistných událostí:

Zajišťujeme kompletní vyřízení pojistných událostí včetně komunikace s pojišťovnou,opravy vozidla, vypořádání s pojišťovnou bez vaší finanční účasti. Kalkulace opravy pro pojišťovny provádíme v systemu Audatex a GT Net.

Lakování:

Finální lakování provádíme v lakovací kabině Lagos s následným vysušením. Přípravné práce děláme v moderním a vybaveným přípravným pracovišti, které disponuje IR-vysoušeči, bruskami Festool, Hammach a 3M. Pro rychlé opravy využíváme UV lampu. Všechny námi používané materiály zaručují vysokou kvalitu lakovaných dílů za přispění vyškolených pracovníků s dlouholetou praxí.

Karosářské práce:

V areálu autolakovny provádíme pouze karosářské práce malého rozsahu, velké opravy karoserií provádíme v externí karosárně.

Míchání a prodej autolaků:

Pořadovaný odstín Vám namícháme dle přiloženého vzorku. Pro namíchání přesného odstínu máme k dispozici jak spektrometr, tak i vzorkovnice. Jedinečnost našich vzorkovnic je v rozsáhlém, neustále se rozšiřujícím souboru ručně stříkaných karet (v současné době 40 tisíc karet), které se vyznačují shodou s recepturami v každé výrobní šarži pigmentových bází. Tento systém zajišťuje rychlou identifikaci barevného odstínu a jeho odchylky. 

Naše firma má k dispozici navíc ještě speciální vzorkovnice ŠKODA, které obsahují další barevné odchylky, které byly zaregistrovány v servisech Škoda. V sériové výrobě ŠKODA se používají majoritně průmyslové technologie povrchových úprav chemického koncernu BASF. Z toho důvodu i opravárenské autolaky, které řeší opravy vad, vznikající na sériové lince, mají značku BASF.

Leštění karoserií

Provádíme kompletní vyleštění zašlého laku karoserie,včetně odbroušení zvětralé vrstvy a následného vyleštění do vysokého lesku za pomocí rotačních i vybračních leštiček. Tímto způsobem se odstraní i drobné škrábance a různé povrchové vady laku.

Renovace světlometů:

Rychlá oprava zašlých a poškrábaných plastových krytů světel.