Autolakovna Korotice

Autolakovna Korotice - Pavel Zářecký - naší specializací je lakování karoserií motorových vozidel a prodej lakýrnických potřeb včetně míchání autolaků, dále provádíme karosářské práce a opravy automobilů. Jako certifikovaná autolakovna RM Basf,PPG a Helios provádíme lakýrnické práce také pro značkové servisy a pojišťovny. Díky vybavení, používaným technologiím a zdatnosti personálu uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky.


R-M BASF
Autolakovna Korotice
vznikala od roku 1992, kdy byly zahájeny stavební práce. V roce 1993 byla dokončena základní část a byla osazena lakovací kabinou Lagos. Postupně byla rozšiřována o nová přípravná místa a konečnou podobu získala autolakovna v roce 2009 kompletní kolaudací. Mimo nové prostory s kapacitou 10 pracovních míst jsme lakovnu vybavili novým technologickým zařízením firem Festool, 3M, 4CR, Hamach a barvami s míchacím zařízením
R-M BASF, Nexa-Autocolor a Max Meyer od PPG, Standox. Pro vozidla starší výroby používáme systém Mobihel Helios. Vodou ředitelné materiály jsou pro nás samozřejmostí od roku 2006. 

Proškolený a profesionální tým pracovníků zaručuje vysokou úroveň námi poskytovaných služeb.

Provádíme:
Autolakovna Korotice
  • lakování karoserií vozidel a jejich dílů
  • karosářské práce
  • renovace plastových "skel" světlometů
  • leštění karosérií
  • prodej lakýrnických potřeb firem 4CR, INDASA, FESTOOL, 3M, MIPA, SIA, Colad,
    SATA, DeVILBISS, autolaky R-M BASF, Max Meyer, Mobihel

Jsme certifikovanou autolakovnou RM-BASF.RM BASF NEXA autocolor MaxMeyer PPG logo MOBIHEL HELIOS STANDOX